Etyka

Nie jestem ani radcą prawnym ani adwokatem. Oznacza to, że niektórych rzeczy nigdy nie będę mógł dla Państwa zrobić (np. reprezentować przed sądami) — jednak proszę pamiętać, że znajomość rzeczy i profesjonalizm nie zawsze idzie w parze z tytułami.

Niezależnie od powyższego każdemu Klientowi gwarantuję pełną dyskrecję. Oznacza to, że po pierwsze o jego sprawie nie dowie się nikt niepowołany, zaś informacji powziętych w związku ze zleceniem nie wykorzystam w żaden inny sposób (w szczególności przy innym zleceniu), a także nie będą one w żaden sposób ujawnianie w „Czasopiśmie Lege Artis”.

 
Ponadto nałożyłem na siebie kilka kardynalnych samoograniczeń:
  • nie przyjmuję spraw dotyczących spółki Totalmoney.pl sp. z o.o. oraz spółek powiązanych kapitałowo z Money.pl, w tym Wirtualna Polska Media S.A.,
  • nie przyjmuję zleceń od bezpośrednich konkurentów Wirtualna Polska Media S.A. i Totalmoney.pl sp. z o.o.,
  • nie będę także świadczył usług w sprawach, w których rzecz dotyczyć miałaby kluczowych partnerów i kontrahentów Totalmoney.pl sp. z o.o., a o rzeczach tych powziąłbym wiedzę „od kuchni”, z racji świadczenia usług na rzecz Totalmoney.pl sp. z o.o. (dotyczy to także spraw związanych z Wirtualna Polska Media S.A.),
  • nie przyjmuję jakichkolwiek zleceń przeciwko moim Klientom, z którymi mam zawartą stałą umowę przekraczającą 6 miesięcy — w czasie trwania tej umowy i przez kolejne 6 miesięcy po rozwiązaniu umowy,
  • nie przyjmuję spraw, których nie rozumiem, a nie rozumiem zwłaszcza: prawa karnego i karnoskarbowego, podatków, rodzinnego, administracyjnego oraz ubezpieczeń społecznych.

 

Przetwarzanie danych osobowych

 

Nie gromadzę i nie przetwarzam żadnych danych Klientów oraz innych osób w innych celach, niż wykonanie zlecenia i wystawienie faktury.

Nie udostępniam danych osobowych Klientów osobom trzecim, nie prowadzę żadnych działań polegających na reklamie bądź marketingu przy pomocy informacji handlowych przesyłanych za pośrednictwem poczty elektronicznej.

 
 

Prywatność

 
W kodzie tej strony znajduje się kod usługi Google Analytics, dzięki któremu wiem ile osób ją odwiedza. Usługa Google Analytics oparta jest na ciasteczkach (cookie), czyli takich maluśkich plikach, które są wprowadzane do komputera Użytkownika.
 
Jeśli nie chcesz, by takie ciastka pojawiały się w Twoim komputerze, należy zmienić ustawienia Twojej przeglądarki w zakresie prywatności. Jeśli korzystasz z przeglądarki Chrome, jak to zrobić dowiesz się z tej strony; jeśli Twoją przeglądarką jest Firefox, o niezbędnych ustawieniach dowiesz się tutaj; jeśli korzystasz z Opery, o ustawieniach w zakresie ochrony prywatności dowiesz się stąd (użytkowników innych przeglądarek internetowych, zwłaszcza MS Internet Explorer bądź Safari, proszę o sprawdzenie opcji związanych z prywatnością samodzielnie).
 
Nie używam żadnych innych plików bądź ustawień, które ingerowałyby w system teleinformatyczny bądź sprzęt użytkownika.