prawo IT & nowe technologie

Wieloletnie doświadczenie w branży IT oraz pewnego rodzaju zamiłowanie do technologii komputerowych sprawia, że łatwo potrafię odnaleźć wspólny język z pracownikami działów informatycznych. Współuczestniczyłem w tworzeniu istotnych projektów internetowych, w tym powstawaniu wiodących serwisów i portali. Rozumiem współczesne zagrożenia rynku nowych technologii, zarówno w zakresie ryzyk biznesowych jak i kwestii bezpieczeństwa i integralności danych. Współtworzyłem kluczowe rozwiązania w zakresie funkcjonowania wielu serwisów internetowych.

Posiadam bogate doświadczenie w pozasądowym rozwiązywaniu problemów dotyczących danych, treści, opinii i komentarzy publikowanych w serwisach internetowych.

Tworzę, negocjuję i przeprowadzam audyty rozwiązań prawnoautorskich odnoszących się do oprogramowania komputerowego, niewielkich serwisów internetowych oraz dużych portali. Dzięki temu, że każde nowo poznane rozwiązanie traktuję jako ciekawostkę i wyzwanie, rynek IT nie ma dla mnie większych tajemnic.

To wszystko pozwala mi powiedzieć, że jestem prawnikiem dobrze rozumiejącym potrzeby i wyzwania branży informatycznej.