Mam za sobą kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie obsługi podmiotów prasowych, portali, wydawców serwisów internetowych. Prawo prasowe nie ma dla mnie tajemnic — począwszy od tworzenia i rejestracji dzienników lub czasopism, zasady odpowiedzialności dziennikarskiej, naruszeń prawa w publikowanych artykułach. Wiem na czym polega autoryzacja i jak odnieść się do otrzymanego sprostowania prasowego.

Obsługuję, wspieram i podpowiadam twórcom mediów — dziennikarzom i fotografom — w sporach z wydawcami, pracodawcami, klientami. Odpowiadam na zagrożenia wolnej twórczości, wolnego słowa, swobody dostępu do informacji publicznej.

Prowadzę szkolenia dla dziennikarzy i pracowników mediów w zakresie prawa prasowego, odpowiedzialności wydawców prasowych, ryzyka związanego z brakiem należytej staranności dziennikarskiej.

Żyję mediami pisanymi, śledzę na bieżąco najistotniejsze wydarzenia na rynku prasowym. Uważam, że bez mądrej, odważnej i wolnej prasy nie ma możliwości prowadzenia mądrego, odważnego i wolnego życia.