Prawnik przez internet

Świadczę usługi wyłącznie przez internet, wyłącznie na rzecz przedsiębiorców oraz instytucji — osób prawnych oraz osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą.

Moją podstawową zasadą jest: najlepsza możliwa usługa za cenę, która będzie satysfakcjonowała obie strony. Dzięki temu, że obsługuję Klientów tylko przez internet, mogę mieć konkurencyjne stawki — proszę, zapoznaj się z cennikiem moich usług.

Nie mam możliwości udzielenia porady osobom nie prowadzącym działalności gospodarczej  z wyjątkiem drobnych spraw, których mogę się podjąć pro bono, a w takim przypadku zamiast mojego wynagrodzenia poproszę Państwa o wpłatę odpowiedniej kwoty na potrzebujące zwierzęta (tutaj dane do przelewu).

Nie jestem radcą prawnym lub adwokatem, jakie ma to konsekwencje można przeczytać tutaj.

Moimi Klientami są przedsiębiorcy — zarówno małe jednoosobowe przedsiębiorstwa jak i spółki prawa handlowego, portale i serwisy internetowe, obiecujące podmioty rynku IT, e-commerce, ale i wydawnictwa medialne. Świadczę także usługi na rzecz innych prawników, w tym renomowanych kancelarii prawnych — w zakresie konsultacji  — zawsze jednak wyłącznie w zakresie wskazanych specjalizacji.